Delegát CK

Delegát CK

…jaké to je doopravdy, úskalí a zážitky.

Léta páně 2006 jsem se rozšoupla a v dobré víře koupila manželovi a mě k Vánocům originální dar. „Silvestrovský zájezd do Paříže luxusním autobusem“. Dar sklidil úspěch a oba jsme se jakse patří těšili…

Celá story na http://www.babinet.cz/zobraz.php?6487

Pracujete jako delegáti? Chcete pracovat jako delegáti?

Právě pro vás byl spuštěn dlouho očekávaný web DELEGATI.CZ !

Po registraci:

  • můžete vložit informace o sobě, praxi, požadavky a další informace
  • budete zařazeni do seznamu delegátů a průvodců pro cestovní kanceláře
  • cestovní kanceláře vás mohou kontaktovat s nabídkou práce
  • budete mít přístup do Poradny

Jde tedy o jedinečné místo, kam můžete umístit informace o sobě a kde si Vás cestovní kanceláře mohou vyhledat.

Cena za registraci je 290,- Kč a je určena na vývoj systému a jeho další rozvoj.

Pokud to myslíte s prací delegáta nebo průvodce opravdu vážně, zaregistrujte se ještě dnes!

Přejděte na titulní stránku WWW.DELEGATI.CZ.

Pracujete jako průvodci nebo delegáti nebo vás tato práce zajímá?

Používáte Facebook?

Přihlašte se do skupiny Průvodci a delegáti sobě.

Rady na cestu

Dovolená - rady na cestuDovolená - rady na cestu

Milí přátelé a čtenáři tohoto blogu,

chtěl bych vás pozvat na svůj nový web. Vytvořil jsem jej v mezičase mezi prací pro cestovní kanceláře. Jeho adresa je www.radynacestu.cz.

Neobejdu se ale bez vaší pomoci. Jeho obsah totiž nemohu vytvořit sám. Je zaměřen na rady od lidí, kteří rádi cestují, na doporučení oblíbených zemí, míst, letovisek nebo měst.

Pokud máte nějaké své oblíbené místo (nebo i neoblíbené), přidejte svou zkušenost. Podělte se o své názory na místo (nebo místa), které jste navštívili a pomozte tak, těm, kteří se tam chystají.

Budu se snažit, aby se tento nový web stal také místem, na které se budete rádi vracet.

Děkuji vám!

Váš delegát.

Škola Tyrkys

O průvodcovském kurzu jsem psal v jednom z dřívějších článků. Já jsem tento kurz dělal v Ostravě odkud pocházím, ale protože jsem v době závěrečné zkoušky už pracoval, tak jsem si ji dodělával dodatečně ve škole “kultury podnikání v cestovním ruchu” Tyrkys.

Od té toby mi od nich chodí do e-mailové schránky různá oznámení. Tyrkys teď nejen připravuje akreditované “průvodcovské kurzy”* (jako plno jiných škol), ale i další kurzy a semináře, které by se vám při práci mohly hodit (”Jak začít pracovat jako průvodce”, “Umění promluvit na veřejnosti” a další). Mailem rozesílají “bulletin Tyrkys” – teď v lednu to bylo první číslo s praktickými radami pro delegáty a průvodce.

Zajímavé rady pro průvodce se ale také začaly objevovat na jejich webu. Dokonce hledají redaktory, takže se dá předpokládat, že nezůstane jen u několika obecných rad, ale mohly by vznikat na jejich webu další hodnotné články.

* Upřesnění, které přišlo od Tyrkysu: Jako první v České republice jsme v roce 2008 získali akreditaci MŠMTV ČR na rekvalifikační kurzy Průvodců pro region Praha a Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a průvodce Prahou a v roce 2007 akreditaci na rekvalifikační kurz pro Delegáty cestovních kanceláří.